Productomschrijving
De Saniwall UP Evo tegelbaar is een complete oplossing voor het plaatsen van een wandtoilet met Sanibroyeur in combinatie met een Geberit inbouwelement. Dit systeem maakt het mogelijk om een volledige badkamer te installeren, inclusief wandcloset, douche en wastafel, zelfs wanneer een traditionele afvoerleiding ontbreekt of moeilijk bereikbaar is.
Dankzij de ingebouwde Sanibroyeur vermaler kan het afvalwater worden afgevoerd via een leiding met een kleine diameter (22–32 mm). Hierdoor is het mogelijk om een toilet te installeren op locaties waar normaal geen standaard afvoer van 110 mm aanwezig is.
De tegelbare voorzijde zorgt ervoor dat de techniek netjes achter de wand wordt weggewerkt, waardoor je badkamer een strakke en moderne uitstraling behoudt.
Samenwerking Sanibroyeur SFA en Geberit
De Saniwall UP Evo combineert de betrouwbare techniek van Sanibroyeur SFA met het sterke Geberit inbouwreservoir. Geberit staat wereldwijd bekend om zijn duurzame spoelsystemen en kwalitatieve onderdelen, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare werking.
Het geïntegreerde frame biedt een stevige constructie voor wandtoiletten en zorgt voor een stabiele en stille spoeling.
Belangrijkste voordelen
✔ samenwerking tussen Sanibroyeur SFA en Geberit inbouwelement
✔ geschikt voor wandcloset, douche en wastafel
✔ slechts 47 dB(A) – stille werking
✔ volledig tegelbaar en strak weggewerkt
✔ 3 ingangen voor complete badkamer installatie
✔ dubbele spoeling 3/6 liter – waterbesparend
✔ inclusief terugslagklep en aansluitmateriaal
✔ magnetisch serviceluik voor eenvoudig onderhoud
✔ ideaal bij renovatie of beperkte afvoer mogelijkheden
Flexibele installatie
Dankzij de ingebouwde vermaler kan het afvalwater worden weggepompt via een smalle leiding. Dit biedt veel vrijheid bij het ontwerpen van een badkamer of extra toilet.
Ideaal wanneer:
- geen standaard afvoer aanwezig is
- de afvoer ver van het toilet ligt
- een extra toilet gewenst is
- een badkamer wordt gerenoveerd
- leidingen moeilijk te verplaatsen zijn
Strakke afwerking achter tegelwerk
De Saniwall UP Evo wordt volledig achter de wand geplaatst en afgewerkt met tegels. Het moderne bedieningspaneel in chroom zorgt voor een stijlvolle uitstraling, terwijl alle techniek uit het zicht blijft.
Met de meegeleverde magnetische sluitingen kan een onzichtbaar serviceluik worden gemaakt, zodat onderhoud eenvoudig blijft.
Eenvoudig onderhoud en service
De pomp is ontworpen voor snelle toegang bij onderhoud of storingen.
Dubbele toegang:
- directe toegang tot opvangbak bij blokkades
- toegang tot elektrische onderdelen
- onderhoud zonder demontage van het toilet
Dit bespaart tijd en installatiekosten bij service.
Technische specificaties
- Geluidsniveau: 47 dB(A)
- Spoelsysteem: 3/6 liter
- Aantal aansluitingen: 3
- Toepassing: wandcloset, douche, wastafel
- Afvoerdiameter: 22–32 mm
- Inclusief: Geberit frame, terugslagklep, aansluitmateriaal
- Afwerking: tegelbaar frontpaneel
- Bediening: chroom bedieningsplaat
Toepassingen
De Saniwall UP Evo met Geberit inbouwelement wordt vaak toegepast in situaties waar een traditioneel toilet moeilijk te plaatsen is:
- badkamer op zolder
- toilet in kelder of souterrain
- aanbouw of tuinkantoor
- renovatieprojecten
- extra toilet in woning
- appartement waar afvoer ver weg zit
De compacte techniek achter de wand zorgt voor een moderne uitstraling en maximale installatievrijheid.
FAQ
Maakt een Sanibroyeur veel geluid?
Nee, de motor produceert slechts 47 dB(A) en is relatief stil.
Kan ik een complete badkamer aansluiten?
Ja, de 3 ingangen maken aansluiting van een wc, douche en wastafel mogelijk.
Kan dit systeem achter tegels worden weggewerkt?
Ja, de voorzijde is volledig tegelbaar voor een strakke afwerking.
Is onderhoud ingewikkeld?
Nee, dankzij het serviceluik en de dubbele toegang kan onderhoud snel worden uitgevoerd.